top of page

Başarı Hikayeleri

Bire Bir Beslenme Danışmanlığı

Herkesin kendine özgü bir beslenmesi vardır. Kültürel, sosyal hayat veya iş hayatı gibi pek çok sebeple kişilerin beslenmeleri değişiklik gösterir. En önemlisi ise herkesin amacı farklı olabilir. Örneğin; kimimiz kilo vermek kimimiz almak isteriz  veya düzenli spor yapan biri kas kütlesi kazanıp yağ yakımını arttırmak isterken profesyonel bir sporcu bunlara ek olarak performansınıda arttırmak ister.  Bu durumların hepsinde de beslenme tarzı büyük farklılıklar gösterecektir. 

Bölgesel Zayıflama

Bölgesel zayıflama cihazlarımız ile sağlıklı beslenme sonucunda gitmeyen bölgesel kilolarınızdan kurtulmak çok daha kolay !!!!

Menü Hazırlama

Okullarda bir diyetisyen tarafından hazırlanan menüler ile farklı yaş gruplarındaki çocukların ihtiyaç duydukları besin öğelerini ve enerjiyi alabilmeleri sağlanır. 

İş yerlerinde dengeli ve düzenli bir şekilde hazırlanan menüler ile hem personelin iş performansı artarken hem de kurumun maddi gücünü daha doğru bir şekilde yönetmesi sağlanır. 

Sağlıklı Beslenme Sunumları

Okullarda yapılacak olan bu tarz sunumlar ile birlikte çocuklarımızın ilerleyen yıllardaki beslenmelerinin daha doğru bir şekilde yönlendirebilmesi sağlanır. Aynı zamanda anne ve babalarında çocuklarının beslenmelerindeki eksiklikleri veya fazlalıkları anlayarak daha doğru bir beslenme yolu izleyebilmeleri sağlanır. 

İş yerlerinde yoğun çalışma saatleri ve çok hızlı akan zaman ile doğru beslenme 2. plana atılabiliyor. Bu tarz çalışma düzenlerinde uygulanacak bir takım püf noktaları ile daha verimli bir çalışma ortamı sağlanabilir. 

Please reload

bottom of page